Výlovy rybníků na Písecku i Strakonicku
Hledáte termíny výlovů i menších rybníků? Připravili jsme pro Vás přehlednou tabulku.
Koupit si rybu nebo se podívat na práci rybářů.
P L Á N V Ý L O VŮ 2 0 2 3
středisko 01 Blatná | středisko 03 Sedlice | |
5.9. - úterý | Slaný | Malorojický |
12.9. - úterý | Mošťana | |
13.9. - středa | Žebrák | |
19.9. - úterý | Babák | |
21.9. - čtvrtek | Podhůrecký Hostišovice | Křemelný, Vrbice, Kabát, Ovčínský |
22.9. - pátek | Kundratec | |
25.9. - pondělí | Hánovec malý, Hanzlíček, Černý, Markovec | |
26.9. - úterý | Luh | |
27.9. - středa | Zlý | |
2.10. - pondělí | Řitovíz zadní | Sirotčí dolní, Sirotčí horní, Šamonský dolní |
3.10. - úterý | Hrádecký | Barborka, Veský Krty |
4.10. - středa | Podzámecký | Starobor |
5.10. - čtvrtek | Prostřední Koupě, Nový Koupě | Starobor |
6.10. - pátek | Simínský | Podsilniční, Šamonský horní |
9.10. - pondělí | Paštický, Račanský | Velkoholský |
10.10. - úterý | Řitovíz přední | Střelský, Novosedlický |
11.10. - středa | Mačkovský malý, Podolský, Kutáků | Novokrtský |
12.10. - čtvrtek | Lacinský, Botka | Skaličný |
13.10. - pátek | Hoděmyšl malá, Jedelský | |
14.10.- sobota | Podkostelní Putim | |
16.10.- pondělí | Žofín | Spurný, Macháček, Slatina Chrášťovice |
17.10. - úterý | Topič zadní | Tomašovský, Kvítek, Žděný |
18.10.- středa | Brloh, Ohrada Jindřichovice | Chřešťovický velký |
19.10. - čtvrtek | Podtochovický | Nesvorný |
20.10. - pátek | Loužek Zliv | Sokolov prostřední |
23.10. - pondělí | Mlýnský Hostišovice | Společnice, Čekal, Makov |
24.10. - úterý | Horčápský | Pálenina mělká, Netušil |
25.10. - středa | Korytský | Milava |
26.10. - čtvrtek | Chvalov | Milava |
27.10.- pátek | Bubovický | Milava |
30.10.- pondělí | Buzický | Drachkovský, Novokoželský |
31.10. - úterý | Buzický | Koželuh, Nesejt, Nováček |
1.11. - středa | Albrechtický, Nový Chřešťovice, Starý Chřešťovice | |
2.11. - čtvrtek | Telčovský | Blaniny, Pláňava |
3.11.- pátek | Cunát | Zátavský |
6.11. - pondělí | Závist | Kořenský |
7.11. - úterý | Pazderna, Kozina | Prostřední Putim |
8.11. - středa | Hoskovský velký | Malduchy |
9.11. - čtvrtek | Dražský Pacelice | Pančál |
10.11. - pátek | Podskalský | Malduchy malá strana, Jezera malá |
13.11. - pondělí | Vilímec | Lusk nový, Dlouhý u Nových Dvorů, Topělecký
|
14.11. - úterý | Zahajský velký | Nahošín |
15.11. - středa | Hlyběnský | Jehnědský, Pikhart velký, Nadvesní Údraž |
16.11. - čtvrtek | Kocanda | Oblož, Malívský, Společný |
17.11. - pátek | ||
20.11. - pondělí | Málkovský velký | Sokolov velký, Jezero Kožlí |
21.11. - úterý | Hůrka, Holubovský | Mokrý |
22.11. - středa | Dražský Koupě | Ražický |
23.11. - čtvrtek | Raputovský | Hrádecký Krty |
24. 11. -pátek | Novovrážský | |
27.11. - pondělí | Zabořský velký |