Wakeboarding Karvánky
Na rybníku nedaleko Soběslavi v areálu Karvánky jsou pro vás připraveny vodní aktivity. Wakeboarding je nově se rozvíjející sport, při kterém je jezdec tažen buď různými typy vleků, nebo za člunem, vodním skůtrem.
Přístupnost
V letní sezóně dle otevírací doby.
Vstupné
ANO - dle platného ceníku
Jak se tam dostanete
Autem do kempu Karvánky mezi Soběslaví a Veselím nad Lužnicí.
Doporučená délka návštěvy
2 hodiny
Doplňující informace
Areál vodního lyžování a wakeboardingu Wake/Karvánky najdete mezi městy Soběslav a Veselí nad Lužnicí. V areálu jsou dva vodní vleky, jeden zajišťuje bezpečnou jízdu pro začátečníky po otevřené hladině zcela bez překážek. Druhý vlek pro pokročilé je naopak nabitý pěti překážkami různých obtížností a navíc má lana ve výšce 9 metrů, což zajišťuje skvělou výšku a délku při air tricích z vody.
Součástí areálu je také venkovní posilovna a trampolína. Tyto „atrakce“ slouží především jako prevence před natažením svalů a podobnými úrazy během samotné jízdy. Dále můžete vyzkoušet paddleboarding.